آموزش گرافیک

آموزش طراحی از جدید ترین آموزش ها و روش ها استفاده شده است .یکی از مشکلات تاتوآرتیست هااین است که نمی توانند طرح دلخواه خود را طراحی و یا تصاویر بی کیفیت مشتری را بازسازی کنند این آموزش از بهترین آموزش های طراحی دیجیتال طراحی برا تاتو در نرم افزار ایلاستریتور می باشد که ۰ تا ۱۰۰ شما میتوانید گام به گام یاد بگیرید.
در مدت زمان بسیار کوتاهی ،نرم افزارایلاستریتور به دلیل رابط بصری و تنوع منابع و سبک‌های هنری که با آن‌ها می‌تواند انجام شود، به ابزار اصلی تصویر دیجیتالی در کامپیوتر ها تبدیل شده‌است.
در این درس Domestika، شما این فرآیند را یاد می‌گیرید تا تصاویر دیجیتالی آماده شوند تا به پوست منتقل شوند یا در یک کادر قرار داده شوند.
اولین کاری که باید انجام دهید این است که مسیر و تأثیر تانیا را در دنیای خالکوبی بدانید.
شما خواهید آموخت که چگونه تاتو خود را در سه مرحله طراحی و نشان دهید: پیش تولید ، تولید و پس از تولید.
در پیش تولید ، شما یاد می گیرید که یک جلسه توجیهی تهیه کنید ، منابع را بیابید و یک کولاژ را جمع آوری کنید که به شما ایده طرح نهایی تاتو بدهد.
سپس ، در مرحله تولید ، طرح کلی طرح خود ، یعنی اسکلت را تهیه می کنید. سپس یاد می گیرید که تنوع هایی را در یک طرح ایجاد کنید تا بتوانید گزینه های مختلف را با توجه به نیاز مشتری ارائه دهید. آخرین قسمت فرآیند تولید ، ایجاد سایه ، حجم و بافت با ترفندهای ساده ای است که تانیا به شما آموزش می دهد.
سپس، شما با مرحله بعد از تولید مواجه خواهید شد که در آن شما یاد خواهید گرفت که هنر نهایی تصویر خود را طراحی کنید و آخرین نکات مورد نیاز را به آن بدهید.
در نهایت ، تانیا نکاتی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید هنر نهایی را برای تاتو خلق کنید و از طراحی خود لذت ببرید.